kodulehtede valmistamine kodulehtede valmistamine kodulehtede valmistamine SINU KODULEHT ON SINU VISIITKAART - KEEP IT SIMPLE!!! Saage partneriks teie
kasvule keskendunud
veebidisaini ettevõttega.
kodulehtede valmistamine kodulehtede valmistamine KODULEHTEDE VALMISTAMINE KODULEHE DISAIN LOGO DISAIN SEO kodulehtede valmistamine SISUTEKSTIDE KIRJUTAMINE

Kodulehe valmistamine

1. Kodulehe valmistamine - mis on teie peamine eesmärk?
Ettevõtte veebisait on üldjuhul ruum teie ettevõtte kohta üldise teabe või otsese e-kaubanduse platvormi pakkumiseks. Ükskõik, kas loote lihtsa kodulehe, mis räägib natuke teie ettevõttest, või keerukama e-kaubanduse saidi, on kõige olulisem öelda, mida teie ettevõte teeb.

2. Valige endale hea domeeninimi.
Teie domeeninimi on teie kodulehe üks olulisemaid omadusi. See on URL, mida jagate oma praeguste ja potentsiaalsete klientidega ning mida sotsiaalmeedias reklaamite. Seetõttu soovite, et see oleks kirjeldav, hõlpsasti meelde jäetav ja sisestatav. Proovige see lühike hoida ja hoiduge võimalusel klientide segaduse vältimiseks lühenditest ja numbritest.
3. Valige kodulehe majutus
Igal veebisaidil on vaja hosti - serverit, kuhu kõik selle andmed salvestatakse, et üldsus saaks neile alati juurde pääseda. Oma kodulehe majutamine on tõenäoliselt väikeettevõtte jaoks liiga suur kulu, seega peate valima välise hosti. Meie soovitame ma klientidele zone veebimajutust.
4. Kodulehe valmistamine.
Hea koduleht on midagi enamat kui staatiline koduleht. Soovite luua mitu kodulehte, mis on pühendatud teie ettevõtte erinevatele aspektidele, näiteks teie toodete või teenuste üksikasjalik kataloog või ajaveebi jaotis ettevõtte värskenduste jaoks. Mis puutub teie üldisesse kodulehte, siis veenduge, et iga leht toetab saidi peamist eesmärki, on selge eesmärk ja sisaldab üleskutset tegevusele.

has been added to the cart. View Cart